Hakkımızda | MG Ambulans

Kurulduğu 2018 yılından itibaren Acil Sağlık hizmetine bütünlük anlayışı içinde yaklaşan, yurdumuzda oluşturduğu üstün hizmet kalitesi, donanımı ve yüksek hasta memnuniyeti ile marka olan MG Özel Ambulans sevisi,Merkezi İstanbul,Sancaktepe’de MG Acil Sağlık, Türkiye’de ilkyardım müdahalesinin doğru eller tarafından yapılması; halkın yanlış sağlık uygulamalarından kaynaklanan ve sakatlıktan hayat kaybına kadar uzanan ağır sonuçların ortadan kaldırılması misyonuyla yola çıkmıştır.ülkemizin özel sağlık kuruluşlarından biri olup bireysel olduğu kadar kurumsal müşterilerine de hizmet vermektedir.
Genel sağlık hizmetlerinin en kritik alanlarından biri olan acil sağlık hizmeti’nin tanımında dünyaca kabul edilen 32 acil durum (kalp krizi, iş kazası, zehirlenme, astım krizi, yüksek ateş, başlamış doğum faaliyeti, vs.) kriterlerini benimseyen MG Acil Sağlık, hizmet kalitesinde dünya standartlarını uygulayan acil sağlık hizmeti kuruluşudur.
MG Acil Sağlığın 0850 346 0 112 numaralı hattı, tüm GSM operatörlerinden aranabilmekte ve çağrılar, 365/24 saat çağrı merkezi tarafından cevaplanmaktadır. Tüm çağrılar daha ilk çalışta çağrı merkezimizdeki paramedikler tarafından karşılanmakta ve hasta/yaralının duruuna göre gerekli organizasyon gerçekleştirilmektedir. Acil sağlık hizmeti taleplerinde, çağrıya en hızlı ulaşabilecek ambulans ekibi, çağrı merkezi paramedikleri tarafından hızla vakaya yönlendirilmektedir. Tüm bu süreç içinde, yola çıkan ekibe vaka ile ilgili bilgilendirme yapılmakta, bir yandan da hasta ve hasta yakınlarına gerekli ilkyardım bilgileri ile destek verilmektedir.
MG Sağlık ambulansları; doktor,Paramedik ve Acil Tıp Teknisyeni sürücüden oluşan 3 kişilik özel ve deneyimli ekibi ile dünya standartlarında hizmet vermektedir. Her biri 9 saat yoğun bakım koşullarını sağlayabilecek donanıma sahip MG Acil Sağlık ekipleri, İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu bir şehirde hastaların %85’ine ilk 15 dakika içinde, %35’ine ise 5 dakikanın altında ulaşabilmektedir. Yılda yaklaşık 6.000 vaka gerçekleştiren MG Özel Ambulans ekipleri, vakaların %40’ının tedavisini olay yerinde gerçekleştirebilmekte, böylece hastaların gereksiz yere hastaneye götürülmesi sonucu oluşacak maddi ve manevi sıkıntıların da önüne geçebilmektedir

1453
Memnun Müşteri
12
Kişi Uzman Ekip
81
Adet Kurumsal Firma
24
Saat Hizmet

"Acil Sağlık Hizmeti, Hasta Nakil Hizmeti, Evde Sağlık Hizmeti, Sabit Nokta Hizmeti, Revir Hizmeti, Medical Escort Hizmeti, Uluslar Arası Hasta Transfer Hizmeti, Özel Ambulans, Hasta Nakil Özel Ambulans, Acil Yardım Ambulansı, Kara Ambulans, Organizasyon Özel Ambulans, Şehirler Arası Özel Ambulans, Acil Ambulans, 7/24 Acil Sağlık Hizmeti, Kiralık Ambulans Hizmetleri”

MG Ambulans

Vizyon

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Misyon

MG Ambulans olarak, verdiğimiz tüm hizmetlerimizde en iyisini sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden hizmet kalitemizi arttırmak, geliştirmek ve iyileştirmek hedeflerimizi sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
WhatsApp chat
Hemen Ara