Acil Ambulans

Acil Ambulans

Uzman personel eşliğinde sunulan acil ambulans hizmetlerimiz ile sağlığınız her zaman önceliklidir. Donanımlı araç filomuz eşliğinde sürdürülen hasta nakil hizmetlerinde sevdikleriniz konforlu bir şekilde istenen adrese en kısa sürede ulaştırılır.

Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir!

Sağlığınız bizim için önemlidir sloganıyla sürdürülen MG Özel Ambulans hizmetleri 7/24 kesintisiz olarak sürdürülür. Firmamızın sunduğu sağlık hizmetleri arasında;

* Özel ambulans kiralama

* Şehirlerarası özel ambulans

* Hasta nakil hizmetleri ve

* Özel ambulans sayılabilir.

Acil durumlarda ilk müdahalenin doğru eller tarafından yapılmasını sağlayan acil ambulans hizmetlerimiz sayesinde, olası kalıcı riskler kontrol altına alınabilir. 7/24 tek numara üzerinden sürdürülen MG ambulans hizmetleri vakaya en yakın aracın ulaşması için özenle verilir. Yoğun şehir trafiğinde dahi hastaya en geç 15 dakika içinde ulaşım sağlayan ekiplerimiz ilk müdahaleyi en doğru şekilde gerçekleştirecek donanıma sahiptir. Ürün ve hizmetlerimiz ve acil ambulans fiyatları hakkında bilgi almak için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Hasta Olan Yakınlarınız İçin Güvenilir Hizmet Anlayışı…

Kronik rahatsızlığı olan ve rutin olarak doktor kontrolünde bulunan hastalarınızın transferi sunduğumuz acil ambulans hizmetleriyle kesintisiz bir şekilde tamamlanır. Sunduğumuz hasta nakil araçlarında yol boyunca kullanılması gereken her türlü donanım mevcuttur. Şehirlerarası özel ambulans ihtiyacı özellikle yatan hastaların farklı bölge ve yakın çevreye evdeki konforu sağlanarak gitmesi gerektiği zamanlarda tercih edilmelidir.

Her bir MG Ambulans aracında bulunan uzman personeller hastaneden teslim aldıkları hastaları doktor tavsiyesine uygun olarak verilen adrese naklederler. Acil ambulans fiyatları verilen hizmetin içeriğine uygun olarak kişiye özel olarak belirlenir. Hasta ve yaşlı taşımanın önemini bilen konusunda uzman ekipler ve şoförlerle 7/24 kesintisiz olarak sürdürdüğümüz çalışmalar hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Acil ambulans talebinizi web sayfamız üzerinden online olarak da gerçekleştirebilir, bu aşamada talep ettiğiniz hizmet içeriğine uygun acil ambulans fiyatları hakkında geri dönüş sağlamamızı talep edebilirsiniz.

 

Hemen Ara